Tuesday, 7 February 2012

rokas lelle

ko tādu darīju pirmo reizi un, kā jau pirmajai reizei piedienas, nolažoju. 
tāpēc, ja kāds šūs pēc šī aparaksta: UZMANĪBU! rasējums atšķiras no piegrieztnes redzamajos attēlos! rasējumā piegrieztne ir PAREIZA (pēc maniem aprēķiniem jābūt :) citādi iznāks kā man, kad pirkstus lāgā nevar iebāzt (es savējai mēģināšu pārtaisīt paduses).

rasējums

sagriež detaļas /  pie katras iekšpuses oderes (2 gab) piešuj plaukstiņas (kreisās un labās puses pretēji) / sašuj vienas oderes daļas plaukstiņas kopā ar otras puses plaukstiņām (ar labo pusi uz iekšu)

vienai sejas detaļai uztaisa sejiņu / pietrāklē matus

abas galvas daļas ar labajām pusēm (un matiem) uz iekšu sašuj kopā, izvirzījumu nesašuj / piebāž galvu ar kaut ko mīkstu

apšuj krekliņam piedurkņu maliņas / piešuj kabatiņu / sānus sašuj krekliņam kopā (ar labo pusi uz iekšu)

saliek oderes un krekliņa apakšmalas kopā un nošuj (arī sanāk ar labajām pusēm uz iekšu) / gan krekliņam, gan oderei  katram atsevišķi sašuj pleciņus kopā (atstāj kakla izgriezumu) 

iebāž galvas izvirzījumu kakla izgriezumā / piešuj pie oderes, neaizšujot galvai apakšā esošo caurumu ciet (sanāk šūt izvirzījuma vienu daļu smuki pie vienas puses kakla izgriezuma, un otru daļu pie otras puses)

no iekšpuses tagad izskatās tā (galvā joprojām ir caurums) / caur apakšu izvelk puļķi laukā / sašuj tam abas daļas kopā / sabakā puļķi iekšā galvā (tagad galva ir ciet!)

apsien bantīti / iebāž kabatā baranku un brīvi!


No comments:

Post a Comment